Post

Hakkımızda

2014 Yılında AR-GE çalışmalarına başlayan ve 2015 yılında kurulan Blueflame Şömine , Konya'da bulunan ve etanol şömine (bacasız şömine) alanında hizmet veren; 25 ve üzeri farklı ürünüyle piyasada bu dalda çok çeşitlilik sağlayan firmadır.

2015 yılından itibaren 1000'in üzerinde ürün ve hizmet satışı yapan Blueflame Şömine'yi piyasada bu kadar popüler hale getiren en önemli husus, kişiye özel imalatlarıdır. Hemen hemen tüm ürünlerde istenilen ölçü üzerinde çalışmalar yaparak ürünü istenilen şekle getirilmektedir. Hayal gücüne önem veren Blueflame Şömine siz değerli müşterilerimizin hayalini en iyi şekilde gerçekleştirmeyi başarabilmektedir.

Her durumda ürününün arkasında duran Blueflame Şömine üründe en ufak sıkıntı yaşanması durumunda, müşterisini üzmeden iade ya da değişim yoluna gitmektedir.

Blueflame Şömine Türkiye de bazı büyük şömine firmalarıyla da ortak çalışmalar yürütmektedir. Bunun dışında ise Türkiye de bayilik ağını her geçen gün genişletmektedir.

Firma Hedefimiz

 

 

 

 

Tüm Türkiye de bayilik ağını genişletmek

Genç, dinamik, profesyonel, gelişime açık kadromuzla ve sürekli artan ürün çeşitliliğimizle siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi ürün ve hizmeti sunmaktır. 

Paylaş